Prostějov - Příbram
Minulé kolo očima trenérů

Utkání s rezervou Sigmy Olomouc

Augustin Chromý (SK Sigma Olomouc "B")

„Dnes jsme nastoupili s velkým počtem hráčů z A-týmu. Bylo to vynucené, protože nám chybí řada hráčů.  Zranění jsou kapitán Vepřek, Spáčil, Slaměna a Slavíček. Nehráli jsme náš typický fotbal. Chyběla nám  mezihra a rozehrávka. Po zranění byl Kuba Matoušek, Chvátal se rozehrává. Několikrát nás podržel gólman Macík. Kluky chválím za bojovnost, zápas odedřeli, ale kombinace vázla. Do optimálního výkonu to ale mělo daleko, to si musíme přiznat. Jsem rád, že jsme zápas přesto zvládli vítězně. Za stavu 1:0 zhruba dvacet minut před koncem měl Prostějov obrovskou šanci, kterou jsme zvládli. To byl rozhodující moment. Fiala  vybojoval penaltu, kterou jsme proměnili. To už jsem věřil, že vyhrajeme. Prostějov ale nepodal špatný  výkon.“

Pavel Šustr (1. SK Prostìjov)
„Zápas jsme nezvládli, prohráli jsme. Pokud chceme být úspěšní v těchto zápasech, a je úplně jedno, v jakém složení dnes Olomouc nastoupila, kvalitu prostě má, tak tomu musíme dát ještě větší úsilí, větší emoce. V žádném případě nikoli faulování, ale běžecky i herně. Pokud chceme někoho přehrát, musíme mu utíkat, musíme donutit soupeře hrát naši hru, a to se nám tak úplně nedařilo. Jednou jsme výrazně propadli při presinku v první půli a soupeř nás potrestal. Vadí mi, že jsem necítil z hráčů větší chuť to zlomit, zápas
otočit, věřit tomu. V závěru nás Olomouc potrestala ještě druhou brankou z penalty, je to škoda, ale jedeme dál.“